M170EG01 V0

| Tauira tauira | M170EG01 V0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M170EG01 V0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 337.92×270.336 mm |
| Whakaahuatanga | 358.5×296.5×17.5 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 9/3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO M170EG01 V0.
AUO M170EG01 V0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M170EG01 V0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M170EG01 V0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M170EG01 V0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO M170EG01 V0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M170EG01 V0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M170EG01 V0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M170EG01 V0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M170EG01 V0"
- AUO M170EG01 V0
- M170EG01 V0 raupapa
- M170EG01 V0 te ahua
- M170EG01 V0 utu
- Kaihoko M170EG01 V0
